ÇEYİZ HESABI İLE
GELECEĞİNİZİ HAZIRLAYIN!
Evlenmek, hayat boyu aldığımız en önemli kararlardan biri. İşin maddi boyutu da göz önünde bulundurulunca, birçok kişinin ister istemez cesareti kırılıyor.
Peki böylesine önemli bir kararı alırken, her şeyi son ana bırakmak neden? Evlenecek doğru insanı bulduğunuz zaman ona gönül rahatlığıyla gitmek varken, maddi olanaksızlıkları düşünerek hayatınızı kurmayı ertelemek neden?
İşte tam da bu noktada, uzun vadeli birikimler yapmanın önemi ortaya çıkıyor.
Evlilik için yastık altında birikim yapmak yerine gelin Halkbank’a,
siz de bir Çeyiz Hesabı açın!
Minimum 3 yıl, maksimum 27 yıl boyunca açılacak bu uzun
vadeli tasarruf hesabı için, Halkbank özel bir faiz oranı
uyguluyor. Ödeme planınızı da ister aylık, ister 3 aylık
olarak belirleyin...

Para çekme veya yatırma için belli bir vadeye
bağlı kalmadan dilediğiniz gün içinde para
yatırın, yatırdığınız gün üzerinden faize hak
kazanın. Hatta dilerseniz, minimum tutarı
hesabınızda bırakmak koşuluyla, yılda 2 kere
hesabınızdan para çekme hakkına da sahipsiniz.
Yani kısacası; bu hesabı açarak ister çocuğunuzun geleceğine yatırım yapın, isterseniz kendi çeyiz paranızı biriktirerek genç yaşta yuvanızı hazırlamaya başlayın. Halkbank her zaman ve tüm çözüm önerileriyle yanınızda.
Çeyiz Hesabı’nın sunduğu avantajlar bunlarla da bitmiyor! Eğer hesabınıza 3 yıl boyunca düzenli ödeme yapıp, 27 yaşınızı doldurmadan ilk evliliğinizi gerçekleştirirseniz, devlet katkısı için de hak kazanıyorsunuz. Devlet katkısı, anapara ve banka getirisinden oluşan birikim tutarına ve süresine uygun olarak belirleniyor.
Bu şekilde katlanarak büyüyen bir tasarrufunuz olduktan sonra, evlenmek ve hayatınızı bir düzene oturtmak için neden bekleyesiniz ki? Hayat beklemek için çok kısa; erken yatırımlarla sağlam bir geleceğe hazırlık yapmak elinizde...
0850 222 0 400 halkbank.com.tr